• ČLANICE EVROPSKE PRVAKINJE, LARISA ŠE BRONASTA

ČLANICE EVROPSKE PRVAKINJE, LARISA ŠE BRONASTA

Od 17. – 21.4.2024 je v poljskem Lublinu potekalo Evropsko prvenstvo v taekwondoju. Naša dekleta Larisa Žagar Slemenšek, Maša Kenjalo in Tina Baloh so skupaj z Uršo Terdin, Elizabeto Crnković in žal poškodovano Tyro Barada, pod okriljem Uroša Bernarda, so osvojila in ohranila laskavi naslov ČLANSKIH EVROPSKIH PRVAKINJ v taekwondoju. Dekleta so tako izmed 13

• Državno prvenstvo v kickboxingu PF

Državno prvenstvo v kickboxingu PF

V nedeljo 7.4.2024 se je v Trebnjem odvijalo Državno prvenstvo v kickboxingu v disciplini Point Fight. DRŽAVNI PRVAKI v PF so postali: Luna BERNARD (starejše kadetinje) in Larisa ŽAGAR SLEMENŠEK (članica) ter Tarik KABILOVIĆ (član). Drugo mesto so zasedli: Iva RAKANOVIĆ (starejša kadetinja), Emina SALIHOVIĆ (mlajša katedinja) Tretje mesto so zasedli: Tia RODOŠEK (mlajša kadetinja),

• ZAJČKOV TURNIR 2024

ZAJČKOV TURNIR 2024

6.4.2024 se je v Šempetru odvijal taekwondo Zajčkov turnir za otroke. Kar 15 mladih Hyongovcev se je pomerilo tako v borbah s penicami, formah in nekaj tudi v pravih borbah. Za nekatere je bila to prva tovrstna izkušnja, spet drugi so se res odlično odrezali in  pristali na stopničkah. Prav vsi pa so se zabavali

• Državno prvenstvo v kickboxingu LC

Državno prvenstvo v kickboxingu LC

Na državnem prvenstvu v light contactu, ki se je 30.3.2024 odvijalo v Velenju je nastopil tudi ŠK Hyong. Na tekmovanje je bilo prijavljenih 367 tekmovalcev iz 31 klubov. S strani organizatorja tekmovanja Petra Landekerja so podelili tudi priznanja lanskoletnim svetovnim prvakom, med njimi je bila tudi naša Larisa Žagar Slemenšek. ČESTITAMO!

• ŠPORTNICA ŽALCA 2023 je Larisa Žagar Slemenšek

ŠPORTNICA ŽALCA 2023 je Larisa Žagar Slemenšek

NEKAJ POMEMBNEJŠIH REZULTATOV V LETU 2023 1. mesto SVETOVNO PRVENSTVO ŠPANIJA – kickboxing LC link: https://www.youtube.com/watch?v=jzvaTsOi-mc&list=PL_NbTsJOH1lZQOfxL2C5N-7coyhNWLQf6&index=4  ( time 54.30 ) 1. mesto EVROPSKO PRVENSTVO ROMUNIJA – taekwon-do borbe ITF 1. mesto EVROPSKO PRVENSTVO ROMUNIJA – taekwon-do  borbe ekipno ITF 1. mesto SVETOVNI POKAL TURČIJA- kickboxing PF 1. mesto SVETOVNI POKAL TURČIJA- kickboxing LC 1. mesto

• LARISA, IVA IN MAŠA Z JESOLA S PETIMI KOLAJNAMI

LARISA, IVA IN MAŠA Z JESOLA S PETIMI KOLAJNAMI

Hyongovci se ta vikend potepajo v Italiji na že znani turistični destinaciji, Jesolo. V Italijanskem obmorskem mestecu se namreč odvija Svetovni pokal v kickboxingu. Domov prinašajo kar pet odličij. Larisa Žagar Slemenšek in Iva Rakanović vsaka po srebro in bron, Maša Kenjalo pa srebro. Larisa Žagar Slemenšek je v point fightu (PF) najprej  premagala Nemko

• Larisa in Iva v Amsterdamu ponovili Zagreb

Larisa in Iva v Amsterdamu ponovili Zagreb

Konec zimskih počitnic za naše tekmovalce ni bil nič kaj počitniški. Že v četrtek ponoči so se opravili na dolgo pot proti Nizozemski, kjer se je v Amsterdamu odvijalo mednarodno tekmovanje v kickboxingu, YOKOSO DUTCH OPEN 2024. Hyong se je na sever odpravil z  dvema kombijema šestih tekmovalcev, dvema trenerjema in navijači. Larisa Žagar Slemenšek in

• Tris kolajn iz Zagreba za Lariso in Ivo

Tris kolajn iz Zagreba za Lariso in Ivo

Larisa in Iva na stopničkah Vikend po pustnem rajanju (16. – 18.2.2024)  je za deset tekmovalcev ŠK Hyonga potekal na odlični lokaciji in vrhunski dvorani,  na prvem tekmovanju v letošnjem letu. Zagreb je namreč gostil Evropski pokal v kickboxingu, od koder članica Larisa Žagar Slemenšek in kadetinja Iva Rakanović prinašata vsa tri odličja. Larisa Žagar Slemenšek

• Hyong v pustnih maskah

Hyong v pustnih maskah

Naš pustni torek v  letu 2024 je bilnorčav, otroci pa bo biliizjemni. V galeriji nekaj zabavnih slikic naših otrok.

• TKD otroci v Olimju

TKD otroci v Olimju

Pretekli vikend, se je nekaj naših otrok udeležilo Erasmusovega pojetka, Taekwondo Baecon, pod okriljem TKD klub Ahac. Otroci so poleg kopanja uživali v skupnem druženju tako zunaj kot v telovadnici. Seveda pa so morali pokazati tudi nekaj znanja o borilnih veščinah. Na kvizu je bila najboljša med Slovenci, prav naša članica Aida Salihović. Naslednji dan,