• 37. SLOVENIA OPEN 2023

37. SLOVENIA OPEN 2023

Martinov vikend je bil glede tekmovanj, prav pester. Del ekipe je bil v Olimju, drugi del pa v Zagorju, kjer se je odvijal, zdaj že 37. Slovenija Open. Mednarodni turnir v kickboxingu je obiskalo 71 klubov iz različnih držav, ter nastopilo 568 tekmovalcev.

Hyongovci so se tudi tokrat dobro odrezali.

Iva Rakanović je nastopila kar v dveh disciplinah in osvojila zlato ter srebrno medaljo.

1.mesto je osvojila med starejšimi v  kategoriji -46kg v borbah point fight

2- mesto je osvojila med starejšimi v  kategoriji -46kg v borbah light contact

Zlato je prav tako osvojila Nika Zver Špan, v kategoriji članic -55kg, borbe light contact. Pri mladinkah -55kg, pa je osvojila bron.

3. mesto so še osvojili:

Luna Bernard, mlajše kadetinje -37kg, point fight

Lan Stokavnik, mladinci -69kg, light contact

Žiga Rebernik, člani -79kg, light contact

Larisa Žagar Slemenšek pa je prejela glavno nagrado v tekmovanju na elektronskih vrečah. Čestitke.

Nastopila sta še Anej Žolnir in Tia Rodošek, ki sta sicer po dobrih prvih borbah vseeno morala premoč priznati nasprotnikoma.

Tarik Kuburaš, pa v svoji kategoriji, žal ni imel nasprotnikov.

Vsem našim borcem in borkam iskreno čestitamo za njihove nastope. Čestitke tudi trenerju Urošu Bernardu in Davidu Alifu.

Lariso Žagar Slemenšek in Mašo Kenjalo čez dobra dva tedna čaka še zadnje največje tekmovanje v kickboxingu to sezono_ Svetovno prvenstvo na Portugalskem.

Vse ostale naše člane pa še državno prvenstvo v taekwondoju, ki bo v začetku decembra in Miklavžev turnir, katerega se prav otroci že zelo veselijo.