• Karlovac Open 2020 in 9x stopničke

Karlovac Open 2020 in 9x stopničke

Praznični vikend za Športni klub Hyong je bil bolj kot kulturno, obarvan športno.

Sedmerica naših tekmovalcev, se je udeležila Evropskega pokala v kickboxingu na Hrvaškem.

Tekmovanja se je udeležilo 194 klubov in 1212 tekmovalcev.

Naši tekmovalci so osvojili so osvojili kar deset kolajn.

Zlato med mladinkami v Light Contactu si je priborila Nina Kitek medtem, ko je v disciplini Point Fight na tretjo stopničko stopila kar po 2x in sicer v dveh težnostih kategorijah.

Prvo in tretje mesto med deklicami v disciplini PF je osvojila še Iva Rakanovič.

Jan Alif je med mladinci v disciplini LC zasedel drugo mesto, v PF  bron.

Aleksandra Rovan je stopila na drugo stopničko med starejšimi kadetinjami.

Tretje mesto si je 2x priborila tudi Maša Kenjalo med mladinkami  kategoriji -65kg v obeh disciplinah.

Tekmovanja se je udeležil tudi Tarik Kabilović, ki je po zmagi nad  Avstrijcem v naslednjem krogu moral premoč priznati Bulgaru, kasnejšemu zmagovalcu kategorije -47kg v PF. Tarik je tako zasedel 5.mesto v PF in LC disciplini.

Anej Žolnir je s svojo borbenostjo proti domačinu vseeno izgubil, prav tako proti kasnejšemu zmagovalcu kategorije mlajših kadetov v PF.

Čestitke tekmovalcem, zahvaljujemo pa se  tudi Davidu Alifu ter trenerju Urošu Bernardu.