• Po uspešnem letu 2023 vam želimo vse lepo v novem letu

Po uspešnem letu 2023 vam želimo vse lepo v novem letu

Športni klub Hyong ima letos za sabo težko in dolgo tekmovalno obdobje. Naša dekleta so skupaj s trenerjem (Uroš Bernard), krojila sam vrh na:

Evropskem prvenstvu v taekwondoju v Romuniji.

Larisa Žagar Slemenšek je postala EVROPSKA PRVAKINJA

Maša Kenjalo je zasedla 3. mesto

Ekipa članic z Urošem Bernardom na čelu (Larisa, Maša, Tina Baloh, Tyra Barada, Urša Terdin in Urška Gazvoda) so osvojile sam vrh in postale EKIPNE EVROPSKE PRVKAINJE.

Svetovno prvenstvo v kickboxingu v Španiji je bilo prav tako vrhunsko:

Larisa Žagar Slemenšek je postala SVETOVNA PRVAKINJA

Maša Kenjalo SVETOVNA PODPRVAKINJA

Na Svetovnih igrah v Saudovi Arabiji je Larisa Žagar Slemenšek osvojila odlično 3. mesto v ickboxingu PF.

Na Svetovnem pokalu v kicboxingu v italijanskem Jesolu so 1. mesto zasedle:

Larisa Žagar Slemenšek, Iva Rakanović,

3. mesto pa: Maša Kenjalo in Nika Zver Špan.

Na Svetovnem pokalu v kicboxingu v Budimpešti so 1. mesto zasedle:

Larisa Žagar Slemenšek, Maša Kenjalo in Iva Rakanović

2. mesto: Iva Rakanović

Na Svetovnem pokalu v kicboxingu v Turčiji je ponovno blestela Larisa Žagar Slemenšek, ki je na najvišji stopnički stala kar 2x.

To je izkupiček medalistov iz večjih tekmovanj za leto 2023. Menimo, da je bilo leto odlično se pa zavedamo, da je vedno še prostora za izboljšave. Naši tekmovalci in mladi nadobudneži tako pridno trenirajo dalje, saj se še kako zavedamo, da na lovorikah nikakor ne smemo “zaspati”.

S tem bi se želeli ZAHVALITI vsem našim zvestim članov, tekmovalcem, trenerjem in staršem za podporo in sodelovanje.

Naj bo leto 2024 skupaj z nami športno obarvano.